Maskovanie na mieru

Jednoduchý postup

v 5 krokoch

1. Zistíme Vaše potreby

Z poskytnutých údajov, výkresov, alebo priamo vzoriek výrobku ktorý chcete maskovať získame potrebné rozmery na tvorbu 3D návrhu.

2. Vymyslíme spôsob maskovania

Zo zistených údajov naši technici navrhnú v špeciálnom software 3D model maskovania. Na základe Vašich funkčných a ekonomických požiadaviek zvolíme najvhodnejší materiál(maskovací silikón, polyester, ...).

3. Vyrobíme 3D prototyp

Po obojstrannom odsúhlasení riešenia maskovania a s použitím 3D technológie vytvoríme na špeciálnej 3D tlačiarni prototyp maskovania, ktorý Vám zašleme na odskúšanie. Počet vytvorených prototypov bude dohodnutý vopred.

4. Kontrola pred výrobou

Pred tým ako vyrobíme väčšie množstvo maskovacích produktov priamo vo výrobe, sa musíme uistiť či náš návrh spĺňa všetky Vaše požiadavky. Ak prototyp funguje, budú dohodnuté podmienky výroby a dodania výrobného množstva. V prípade ak nie je prototyp vyhovujúci, bude prepracovaný a proces kontroly zopakujeme.

5. Výroba a dodanie

Po odsúhlasení funkčnosti prototypov a zaslaní objednávky Vám vyrobíme dohodnuté množstvo špeciálnych na mieru vytvorených maskovacích produktov, ktoré šetria čas, minimalizujú chybovosť a uľahčujú aplikáciu.

Výhody maskovania na mieru

Máte záujem o návrh maskovania na mieru? Alebo máte otázky ohľadom ceny a dĺžke trvania procesu tvorby špeciálneho maskovania na mieru. Prosím kontaktujte nás a radi Vám odpovieme.

Kontaktujte nás